همراه گرامی جهت سهولت و تسریع در فرآیند برقراری ارتباط تعدادی از سوالات متداول کاربران محترم در ذیل قرار داده شده است که با کلیک بر روی آن ها می توانید پاسخ خود را دریافت نمایید.

برای خرید محصولات من کافی است بر روی گزینه خرید محصول در صفحه کلیک کنید بعد از آن وارد صفحه توضیح نهایی محصول و درگاه پرداخت خواهید شد. بعد از پرداخت لینک دانلود محصول مورد نظر برای شما نمایش داده خواهد شد.

همراه گرامی با توجه به مجازی بودن کلیه فرآیند مشاهده و خرید نهایی و پرداخت لطفا در انتخاب محصول خود دقت نمایید. بعد از پرداخت موفق و نمایش لینک دانلود محصول امکان عودت وجه وجود ندارد.

به هنگام انجام خرید اینترنتی و پرداخت الکترونیک حتما از اینترنت پایدار استفاده نمایید. در صورتی که به هنگام پرداخت از صفحه خارج شدید و وجه از حساب شما کسر شده باشد معمولا همان لحظه تا 72 ساعت بعد به حسابتان واریز خواهد شد. در غیر این صورت می توانید تیکت پشتیبانی ارسال نمایید.

اگر بعد از پرداخت لینک برای شما نمایش داده نشد و یا لینک باطل شده بود تیکت پشتیبانی ارسال نمایید و در صورت ابطال لینک دانلود قبلی لینک جدید دریافت نمایید.

کلیه محصولات تولید شده قبل از ارسال بر روی سایت چندین بار مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرند. در صورت موفقیت در آزمون ها در اختیار شما و برای فروش قرار داده خواهند شد.

با این توصیف شما از زمان پرداخت 24 ساعت فرصت مهلت تست دارید. در صورت وجود هر گونه مشکل در محصول تیکت پشتیبانی ارسال نمایید. بعد از آن اشکالات احتمالی بر طرف خواهد شد و محصول مجددا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کلیه محصولات تولید شده و موجود در سایت قابلیت شخصی سازی مطابق سلیقه شما را دارند. در صورتی که در شخصی سازی آن مهارت دارید می توانید این کار را انجام دهید. در صورتی که مهارت کافی برای ویرایش محصولات و شخصی سازی آن را ندارید می توانید تیکت پشتیبانی ارسال نمایید. بعد از آن این کار توسط ما انجام خواهد شد. بدیهی است هزینه شخصی سازی به مبلغ محصول اضافه خواهد شد.

رای ارسال تیکت پشتیبانی از طریق صفحه ارتباط با من می توانید اقدام نمایید. همچنین برای پیگیری های بیشتر می توانید گزینه عضویت در سایت را انتخاب نمایید و با مدیر مکاتبه نمایید.

در صورتی که از طریق پنل کاربری اقدام به پشتیبانی نمودید نام کاربری دریافت کننده را admin و یا support بنویسید.

چنانچه تاکنون پاسخ سوال خود را دریافت ننموده اید می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید. جهت پیگیری راحت تر خواهشمند است ایمیل و تلفن همراه خود را به صورت صحیح وارد نمایید. با توجه به کثرت پیام ها خواشمند است صبور باشید و منتظر دریافت پاسخ بمانید و از ارسال مجدد پیام خودداری فرمایید. تمامی پیام ها به ترتیب ارسال پاسخ داده خواهند شد.

ادرس سایت :
ایمیل :
شماره موبایل :
نام کامل :
موضوع پیام :
پیام شما :
کد امنیتی :
کد امنیتیرفرش